WİNSA KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

Winsa kapı ve pencere PVC sistemleri son teknoloji ile geliştirilmiş, estetik, sağlamlık, yalıtım ve ekonomiyi bir arada barındıran özelliklere sahiptir. %100 Türk markası olan Winsa kalite ve yerliliği bir araya getiriyor. Türkiye'nin İlk'lerini üreten Winsa PVC konusunda Ar-Ge çalışmaları ile sürekli kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Türkiye'nin İlk 90 mm genişliğindeki PVC profili Revotech Gold ile çok üstün bir ısı yalıtımı sağlamaktadır. Winsa kalitesini herkesin yaşşayabilmesi için geliştirilen tasarruf ve maliyetin bir arada bulunduğu Dorado serisi gibi bir çok PVC sistemi ile farklı bir yaklaşım sergilemektedir. Winsa PVC sistemlerini aşağıda görebilirsiniz.

Ravotech Gold

Türkiye’de üretilen ilk 90 mm genişliğindeki PVC profil olan Revotech Gold, ısı yalıtımı konusunda devrim yapmıştır.

Ravotech

Türkiye’de üretilen ilk 84 mm genişliğindeki PVC profil olan Revotech, ısı yalıtımı ve üstün kalite sunmaktadır..

Dorado Gold

Üst düzey performans için tasarlanan, üstün yalıtım ve özellikleri ile günümüz ihtiyaçlarını karşılayan PVC pencere ve kapı profil sistemleridir.

Dorado

Tasarruf ve maliyetin üstün bileşimi ile ortaya çıkan Dorado,yıllara meydan okuyan tasarımı ile her koşulda kendini kanıtlamış PVC pencere ve kapı profil sistemleridir.

Dorado Gold Shield

PVC pencerelerin üstün yalıtım özelliği ve alüminyum profillerin metalik görünümü ile birleşiminden oluşmaktadır.

Dorado Gold Ultra Kasa

Estetik tasarım ve güçlü yapısı sayesinde yapılardaki geniş ve yüksek açıklıklarda üst düzey performanslı çözümler sunmaktadır.

Safir

İnce çizgileri ve oval tasarımı ile üst düzey yalıtım ve estetiği buluşturan PVC pencere ve kapı profil sistemleridir

Carina

Tasarruf ve maliyetin bileşimi ile ortaya çıkan yıllara meydan okuyan tasarımı ile her koşulda kendini kanıtlamış PVC pencere ve kapı profil sistemleridir.

Panorama HS76 (Hebeschiebe)

Üstün yalıtım özelliği sayesinde dış mekânları evinize katan, tasarım ve konfor yaşatan pencere profil sistemidir.

Comfort Slide

Comfort Slide PVC sürme kapı ve pencere sistemi, kullanıldığı mekana daha fazla yaşam alanı kazandırmanın yanı sıra kolay kullanım ve sızdırmazlığın çok daha güçlüdür.

Vela Gold Sürme

Sürme sistemlerde farklı üretim ve kullanım kolaylığıyla ön plana çıkmaktadır. Özel tasarımlı kasa profili sayesinde sistem üzerinde su birikimi önlenmiştir,

Vela Sürme

Sade tasarımı, farklı uygulama seçenekleri ve kolay kullanımı ile görselliğin öne çıktığı her alanda yıllardır değişmeden beklentilere cevap veren sürme PVC pencere ve kapı profil sistemidir.

TOP