HAKKIMIZDA

Biz Kimiz? Misyonumuz, Değerlerimiz, Kalitemiz

1985 yılında ticari faaliyetine başlamış olan firmamız; bugüne kadar kalitesinden ödün vermeden, hizmetini vermiş olduğu marka desteğiyle, çalışma hayatına devam etmektedir.

Winsa Levent Bayi Yeşilyurt Mühendislik bünyesinde bulunan deneyimli inşaat mühendisleri ve tecrübeli elemanların yardımı ile estetik, kullanışlı ve maliyet olarak en uygun çözümleri hizmetinize sunmaktadır.

Etilerde ve Beşiktaş bölgesinde bulunan showroomlarımız aracılığıyla tüm ürün gruplarımızı inceleme fırsatı bulabilirsiniz. 25 yıllık deneyimimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine en iyi şekilde sunmayı ilke edinerek, size yüksek konforlu bir yaşam standardı sunmayı taahhüt ederiz.

Güçlü insan kaynağı, alanında ilkleri başaran dinamik yapısını koruyarak, müşterilerinin ve çalışanlarının yaşam kalitesini yükseltmek; Türkiye'nin önde gelen firmaları içinde yer almaktır.

Winsa Levent Bayi Yeşilyurt Mühendislik olarak, ürün ve hizmetlerimizde kaliteli ve yenilikçi bir yaklaşım sergilerken, hem müşterilerimize hem de çözüm ortaklarımıza mükemmel çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

  • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini ve markamızın güvenilir imajını koruruz.
  • Çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, rakiplerimizle ve ortaklarımızla ilişkilerimizde dürüst davranırız.
  • Açık görüşlülüğü, yaratıcılığı, katılımcılığı, bireysel gelişimi teşvik eden adil ve şeffaf çalışma ortamı yaratırız.
  • Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla müşteri memnuniyeti odaklıyız.
  • İnsana, doğaya ve çevreye saygılıyız.
  • Çalışanlarımızı şirket değer ve ilkeleri doğrultusunda memnun ederiz.

Winsa Levent Bayi Yeşilyurt Mühendislik yönetimi her bir faaliyet alanları için kalite politikaları ve hedefleri tanımlamıştır.
Yeşilyurt Mühendislik müşteri ile ilgili süreçlerini,

  • Müşteri beklentilerini tam olarak anlaşılmasını,
  • Müşterilerin ürünler hakkında yeterli seviyede bilgilendirilmesini güvence altına alacak şekilde yapılandıracak ve değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda güncelleştirecektir.

Müşteri ile ilgili süreçlerde ayrıca müşteriye taahhüt edilen ürünlerin, anlaşılan zamanda, şekilde, ambalajlarda ve gerekli bilgileri içerecek şekilde sevk edilmesi sağlanacaktır.

Bu şekilde Winsa Levent Bayi Yeşilyurt Mühendislik'in doğru tanıtılması, mevcut ve yeni müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanması sağlanacaktır.

TOP