WİNSA CAM BALKON SİSTEMLERİ

Daha aydınlık, daha geniş, daha canlı bir görünümle beraber daha estetik ve daha tasarruflu...Winsa cam balkon sistemleri bir çok modeli ile tüm isteklere cevap verecek şekilde geliştirilmiştir. Bir çok model ve bir çok renk seçenekleri ile Winsa kalitesini herkesin yaşaması amaçlanmıştır. Cam balkon sistemleri ile açık alanlarınızı dileğiniz zaman kapalı alan olarak kullanabilme avantajı sağlamaktadır. Bu konuda Türkiye'deki en tecrübeli firmalardan biri olan Winsa özellikle tasarruf ve estetik görünümü bir arada sunmaktadır. Hareketli küpeşte sistemleri, dış mekan perde sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri yada sürme cam balkon sistemleri ile dilediğiniz şekilde cam balkonunuza kavuşmanızı sağlıyoruz. Cam balkon sistemlerimiz hakkında detayları aşağıda görebilirsiniz.

Hareketli Küpeşte Sistemleri

Cam balkon sistemlerinde yeni bir yaklaşım olan hareketli küpeşte sistemleri dış mekanları yaşanabilen kapalı alanlara çevirmektedir.

Dış Mekan Perde Sistemleri

Camlama sistemlerinde tasarruf ve şıklığı bir arada sunan son sistemlerden birisi perde sistemleridir. Mükemmel ısı ve ışıl kontrolü sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon sistemleri farklı genişlik, cam kalınlığı, mekanizma ve renk seçenekleri herkese hitap etmektedir. Winsa katlanır cam sistemleri özel geliştirilen Veranda, Vela Gold, Camekan ve Camekan Konfor modellerinden oluşmaktadır.

Sürme (Sürgülü) Cam Balkon Sistemleri

Sürme cam balkon sistemleri farklı genişlik, cam kalınlığı, mekanizma ve renk seçenekleri herkese hitap etmektedir. Winsa katlanır cam sistemleri özel geliştirilen Teras ve teras konfor modellerinden oluşmaktadır.

TOP